TUI Ciro Hedefinde, Komisyon Modelini Koruyor

Hedeflenen bütçelerde, küçük şeyler hariç her şeyi olduğu gibi bırakıyor. L'tur satışları, TUI Experiences'ın satışları gibi, 2021/22 mali yılının tamamı için artık TUI'nin toplam satışlarının bir parçası. TUI ek uçuş hizmetleri için daha düşük bir hedef ciro belirlemiş durumda.

TUI Ciro Hedefinde, Komisyon Modelini Koruyor
TUI büyük değişiklikleri bir yıl önce duyurdu O zaman, yüzde onluk temel komisyon

CCO Huberst Kluske ve satış direktörü Peter Wittmann, seyahat acentelerine 2021/22 planlama güvenliği vermek istediklerini açıkladı. Bu nedenle neredeyse hiç değişiklik yok. Küçük bir tane:

TUI ek uçuş hizmetlerinin hedef cirosu şimdi 2.000 Euro; üstte yüzde 0,05 var. 4.000 Euro ciro ile yüzde 0.1 ve ürün modülü başına 6.500 Euro hedef ciro ile yüzde 0.15. Haber açısından, hepsi bu.

TUI büyük değişiklikleri bir yıl önce duyurdu. O zaman, yüzde onluk temel komisyona ulaşmanın önündeki satış engeli 225.000'den 150.000 Euro'ya düştü. Daha önce toplam satış hesaplamasına dahil edilen TUI Cruises ile yapılan satışlar aynı anda elimine edildi.

Ve "TUI Yıldızları", "TUI Değeri"nin yerini aldı. Yüzde ikiye kadar ek komisyon ödenen ürünler. Bunlar, TUI'nin riskli kapasiteler satın aldığı seyahatler veya doluluğun iyileştirilebileceği tarihler olabilir.

Gebeco küçük grup turları da bu kategoriye girer. Bu ürünler, Iris plus rezervasyon sisteminde olduğu gibi gösterilir.