Costa Cruises 27 Eylül Akdeniz de Turlara Başlayacak

Costa Cruises 2020/2021 yeni kış programını sunuyor 27 Eylül'den itibaren Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinden gelen konuklar yine gemide karşılanacak Costa Deliziosa ve Costa Diadema ile bu ayki yeniden başlatmanın ardından, Costa kademeli olarak daha fazla gemiyi tekrar faaliyete geçirecek. Aynı zamanda, İtalyan denizcilik şirketi, İtalyan hükümetinin kararnamesinin öngördüğü ve izin verdiği şekilde, 27 Eylül'den itibaren Almanya'dan ve diğer Avrupa ülkelerinden misafirleri tekrar karşılayacak. Carnival Corporation & plc'nin bir parçası olan ve Avrupa'nın lider kruvaziyer şirketi Costa Crociere, 2020/21 kış sezonuna yeni bir kruvaziyer teklifiyle başlıyor. Geleneksel İtalyan denizcilik şirketi, Costa Deliziosa ve Costa Diadema adlı iki gemi ile Eylül ayında kruvaziyer operasyonlarına yeniden başladığını duyurduktan sonra, şimdi de Costa filosunun kademeli olarak geri dönüşü ile planlanan Ekim 2020'den Mart 2021'e kadar yeni seferler sunuyor. Yeni tanıtılan sağlık protokolleri, gemide her yerde mümkün olan en yüksek güvenliği sağlanılacak. 2020/21 kış sezonu Costa Cruises, Costa Deliziosa'nın ilk seferleri sırasında (6, 13, İtalyan hükümeti * kararnamesinde * listelenen ülkelerde yaşayan Avrupalı ​​konuklara 27 Eylül'den itibaren) yeniden açılacaktır. 20 Eylül) ve Costa Diadema (19 Eylül) için rezervasyon hala sadece İtalyanlar için geçerli. Yeni seyahat rotaları için daha fazla bilgi ve rezervasyon seçenekleri yakında Costa web sitesinde ve seyahat acentelerinde mevcut olacak.

Costa Cruises 27 Eylül Akdeniz de Turlara Başlayacak
Haydar ÇETİN Turizmci Hotel General Manager

Costa Cruises 27 Eylül Akdeniz de Turlara Başlayacak

Costa Cruises 2020/2021 yeni kış programını sunuyor 27 Eylül'den itibaren Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinden gelen konuklar yine gemide karşılanacak

Costa Deliziosa ve Costa Diadema ile bu ayki yeniden başlatmanın ardından, Costa kademeli olarak daha fazla gemiyi tekrar faaliyete geçirecek. Aynı zamanda, İtalyan denizcilik şirketi, İtalyan hükümetinin kararnamesinin öngördüğü ve izin verdiği şekilde, 27 Eylül'den itibaren Almanya'dan ve diğer Avrupa ülkelerinden misafirleri tekrar karşılayacak.

Carnival Corporation & plc'nin bir parçası olan ve Avrupa'nın lider kruvaziyer şirketi Costa Crociere, 2020/21 kış sezonuna yeni bir kruvaziyer teklifiyle başlıyor. Geleneksel İtalyan denizcilik şirketi, Costa Deliziosa ve Costa Diadema adlı iki gemi ile Eylül ayında kruvaziyer operasyonlarına yeniden başladığını duyurduktan sonra, şimdi de Costa filosunun kademeli olarak geri dönüşü ile planlanan Ekim 2020'den Mart 2021'e kadar yeni seferler sunuyor. Yeni tanıtılan sağlık protokolleri, gemide her yerde mümkün olan en yüksek güvenliği sağlanılacak.

2020/21 kış sezonu Costa Cruises, Costa Deliziosa'nın ilk seferleri sırasında (6, 13, İtalyan hükümeti * kararnamesinde * listelenen ülkelerde yaşayan Avrupalı ​​konuklara 27 Eylül'den itibaren) yeniden açılacaktır. 20 Eylül) ve Costa Diadema (19 Eylül) için rezervasyon hala sadece İtalyanlar için geçerli. Yeni seyahat rotaları için daha fazla bilgi ve rezervasyon seçenekleri yakında Costa web sitesinde ve seyahat acentelerinde mevcut olacak.

Büyük haber, Marghera'daki (Venedik) Fincantieri tersanesinde inşa edilmekte olan yeni Costa Firenze gemisinin görücüye çıkışı. Benzersiz İtalyan tarzını temsil eder ve tasarımı, Rönesans şehri Floransa'nın güzelliğinden esinlenmiştir. 27 Aralık'tan itibaren konuklar, Savona, La Spezia, Napoli, Valensiya, Barselona ve Marsilya şehirlerini ziyaret ederek Akdeniz'de 7 günlük bir tatil yolculuğunda bu yeni nesil geminin tadını çıkarabilirler.

Trieste'den Costa Deliziosa'nın bir hafta süren güzergahları, İtalya'daki en güzel yerleri yeniden keşfetmeye adanmıştır. Birçok yeni İtalyan limanının yer aldığı turlar, 27 Eylül ve 4 Ekim tarihlerinde Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinden gelen konuklar için de rezerve edilebiliyor. Costa Deliziosa, 10 Ekim'den itibaren, Trieste'den Yunanistan'a bir hafta sürecek yolculuklara başlayacak.

Ayrıca, Akdeniz'deki Costa teklifi, yepyeni amiral gemisi Costa Smeralda ile zenginleştirilmiştir. Sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) ile doldurulacak ilk Costa gemisinin 10 Ekim'den itibaren Batı Akdeniz'deki Savona'dan bir hafta sürecek seferler yapması bekleniyor.

Kasım ayının başından itibaren Costa Diadema'nın programında iki sıra dışı gezi bulunuyor: Kanarya Adaları'na 12 günlük bir gezi ve Mısır ve Yunanistan'ı keşfetmek için 14 günlük bir gezi. Costa Deliziosa ile dünya turu 3 Ocak 2021'den itibaren onaylandı.

Bu duyuruda yer alan geziler dışında, Ekim 2020'den Mart 2021'e kadar planlanan diğer tüm Costa yolculukları iptal edilecek. Costa, seyahat acentelerini ve ilgili konukları değişiklikler hakkında bilgilendirecektir. Geçerli yasal hükümlere uyulur. Konukların Alman seyahat yasasına göre korunması garantilidir ve en yüksek önceliğe sahiptir. Karayipler'deki Costa Favolosa yolculukları da iptal dışıdır; şirket bu yolculuklar hakkında en kısa sürede bilgi verecektir.

Yeni sağlık ve güvenlik protokolü

Misafirler, mürettebat ve yerel topluluklar için mümkün olan en yüksek güvenliği sağlamak amacıyla, Costa Güvenlik Protokolü 2020/21 kış sezonundaki tüm yolculuklarda uygulanacaktır. Costa Güvenlik Protokolü, COVID-19 durumuna yanıt olarak geliştirilen ve hem gemide hem de karada seyir deneyiminin tüm yönlerini içeren çok kapsamlı bir önlem setidir. Protokoldeki önlemler, gemiye binmeden ve güvenli kıyı gezilerinden önce tüm misafirler için antijen sürüntü testini de içerir.

Halk sağlığı sektöründen bağımsız bilimsel uzmanlardan oluşan bir panel tarafından geliştirilen Costa Güvenlik Protokolü, İtalyan Hükümeti ve Avrupa Yetkilileri tarafından oluşturulan sağlık protokolleri ile uyumludur ve durumun gelişmesine ve tıbbi bilgilere dayalı olarak sürekli güncellenmektedir.Yeni seyahat rotaları yakında ve her iyi seyahat acentesinde rezervasyon ve satışa sunulacak .Presseportal