ANTALYA TURİZM FUARI 26 ve 27 EKİM

ANTALYA TURİZM FUARI Güneşin doğuşu nemruttan ışıldar, parlaklığını akdenizden dünya hisseder. Güneşin parlayan sıcaklığını, Gecenin yakamozuyla buluştuğu noktada toroslardan seyrine doyum olmaz. TÜRK Turizmin dünyaya açılan penceresi 7 bölge, 81 ilin gözdezi Antalya dan Dünyaya 26 ve 27 ekim için FUAR a seslenen Sn Selçuk Meral i işitiyoruz. Buluşma noktasının yol haritasnında toplanıp, gerçek anlamda turizmin içindeki duygusallığı hissedeceğiz.

ANTALYA TURİZM FUARI 26 ve 27 EKİM
Haydar ÇETİN Turizmci Hotel General Manager

ANTALYA TURİZM FUARI

Güneşin doğuşu nemruttan ışıldar, parlaklığını akdenizden dünya hisseder. Güneşin parlayan sıcaklığını, Gecenin yakamozuyla buluştuğu noktada toroslardan seyrine doyum olmaz. TÜRK Turizmin dünyaya açılan penceresi 7 bölge, 81 ilin gözdezi Antalya dan Dünyaya 26 ve 27 ekim için FUAR a seslenen Sn Selçuk Meral i işitiyoruz. Buluşma noktasının yol haritasnında toplanıp, gerçek anlamda turizmin içindeki duygusallığı hissedeceğiz. Geçmişden günümüze, dünün kırgınlıklarını, bu günün kucaklaşmalarına şahitlik edeceğiz. İnsanların kontrolü dışındaki mutluluk enerjisini, hizmet gönüllülerin varlığıyla itibar bulacağız. Turizm için yapılan konaklamaların gerçek sahipleri kim olması gerektiğini, Tur operatörleri ve Acentanın kulvarlarında arıyacağız. Şimdi hizmet gönüllüleri ve hizmete gönül vereceklerin arenasında buluşacağız. Gerek yurt içi, gerekse yurt dışından katılımcılar, tüm dünyayı bir araya getirmeyi hedefleyen (2019-2020) Gm Dergisi imtiyaz sahibi Sn Selçuk MERAL kardeşimizin başarısını, turizm camiası olarak ayakta alkışlıyoruz. Tur operatörü, Acenta, Uçak ve Otelciler olarak geleceğin turizmine katkıların istenen seviyeden, fazla katılımcı ve ziyaretcilerin varlık göstereceğine eminiz. Fuar da turizme gönül vermişlerin bir arada bayramına davet edilmenin arefesini yaşıyoruz. Ülkemize ve ülkelerin huzurla güven duyacağı gelecek bizlerle daim olsun.

Antalya Turizm Fuarı, sektörünün en verimli işbirliği, iş-fırsatı, iş-bilgi paylaşımı yapılabilecek olan profesyonel platformu dur.
ATF ulusal ve uluslararası turizm profesyonellerinin sezonun gelişmelerini değerlendirerek, birebir işbirliği fırsatları oluşturmak üzere bir araya geldiği, 1000 ‘den fazla yurtdışı acentesinin katılımıyla alanının en yeni ve en iddialı turizm fuarıdır.

Antalya Turizm Fuarı, Türk Turizmine kalbi olan Antalya’da yepyeni bir vizyon ile katma değer yaratmayı kendisine amaç edinmiştir.

Antalya Turizm Fuarı‘nı ulusal ve uluslararası tur operatörleri, offline ve online seyahat acenteleri, konaklama tesisleri, havayolları, ulaşım firmaları, rekreasyon alanları, bilişim teknolojileri, gastronomi, hizmet ve finans sektörü gibi turizm sektöründe yer alan ve hizmet eden, sinerji yaratmayı hedefleyen tüm turizm profesyonelleri ziyaret etmektedir.

Antalya Turizm Fuarı’na katılarak;

Heyecanlı, mutlu ve umutlu olabilirsiniz.

Neden ?

Heyecanlı, çünkü dünya nın hiçbir yerinde bu kurgu da bir fuarı daha önce görmediniz ve göremeyeceksiniz.
Mutlu, çünkü sadece ve sadece işinize konsantre olabileceksiniz.
Umutlu. çünkü iş ve fikir üretmek için bir Türkiye salonunda hiç görmediğiniz kadar çok yabancı seyahat acentesi ve profesyonel iş çözüm ortakları göreceksiniz.

ATF ile Antalya’da farklı pazar ve uzmanlıkları olan turizm acentelerinin, tur operatörlerinin, konaklama tesislerinin ve turizm endüstrisinin bileşenleri olan hizmet sağlayıcılarının profesyonelleri ile ilişkilerinizi pekiştirebilir, yeni ortaklıklar kurabilir ve işbirliği imkanı bulabilirsiniz.

İşletmelerinizin ve bölgelerinizin hizmetlerini sunabilir ve yeni sezona taze bir vizyon ile start vererek marka farkındalığınızı artırabilirsiniz.
Türkiye’nin en önemli konaklama tesisleri ve hedef pazarlardan 1000’den fazla acentaya ve iç pazarın dinamiklerine ulaşabilir, iletişim ve işbirliği kurma fırsatı yakalayabilirisiniz.

NEYİ AMAÇLAR.?

ATF Turizm Profesyonelinin daha heyecanlı , daha mutlu ve daha umutlu olmasını amaçlar

Geliştirdiği fuar programıyla Antalya Turizm Fuarı, Türk Turizm endüstrisinin sürdürülebilir ve geneli kapsayan yeni bakış açıları ile gelişmesine katkı vermek amacındadır.

Konaklama ve seyahat sektörünün ekonomik verimliliğini artırmak, hizmet ve ürün sağlayıcıların çalışmaları için yeni fırsatlar sunmak, seyahat üreticilerini ve gezginleri Türkiye’de tatile teşvik etmek, endüstrinin gelecek adına daha iyi hazırlanmasına yardımcı olacak programlar geliştirmek Antalya Turizm Fuarı’nın hedefidir.

Turizm Endüstrisi’nin profesyonel paydaşlarını biraraya getirerek kalbinde sürdürülebilirliği olan işletmeleri geliştirmek ve insanımıza güvenli geçim kaynağı sağlamak üzere turizm sektörünü desteklemek misyonumuzun bel kemiğidir.

ATF NEWS

Antalya Turizm Fuarı ile ilgili yenilikleri ve son gelişmeleri sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

ATF Bilişim Teknolojisi İle Fark Yaratacak

ATF, Antalya Turizm Fuarı, sektöre kazandırdığı yepyeni anlayışı, geliştirdiği iletişim teknolojisiyle de taçlandıracak. GMT Fuarcılık inovatif yaklaşımı ile fark yaratan anlayışına 26- 27 Ekim tarihinde ikincisini düzenleyeceği ATF ‘de katılımcıları ve profesyonel acente ziyaretçileri için özel bir iletişim altyapısı da kazandırarak katma değer yaratacaktır. ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel acenteleri ile 7/24 iletişime geçebilecek, randevularınızı oluşturabilecek ve temas kurabileceksiniz. Uygulamamızın detayları bildiğiniz gibi değil, yine fark yaratacağız

ATF'ye Destek Verenler

ATF Antalya Turizm Fuarı CIS partner ve destekçilerine katılanlar ile sizde fark yaratacaksınız

Yukarıda yazan set acenteler dışında BDT pazarından toplamda 2000 acente

ATF Kurumsal Destekçileri

ATF, STK destekçilerine bölgenin güclü temsileride katılarak onur verdi.

ATF'den Yenilikler

GMT Fuarcılık olarak düzenlediğimiz ANTALYA TURİZM FUARI, 26-27 Ekim tarihinde Antalya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek olup aşağıda yazılı olan ana başlıklarda şekillenecektir. Bu doğrultuda sizinle daha da verimli bir iletişimde olmak üzere bünyemize Sayın Burak Durmuş katılmıştır. İlgilerinize arz ederiz.

ANTALYA TURİZM FUARI ‘TURİZMİN KALBİ’

 •        12 500 m2 fuar alanı 
 •        2000’nin üzerinde yabancı toplam 4000 ‘ e yakın seyahat acentesi yetkilisi
 •        8000 turizm profesyoneli
 •        İletişim aplikasyonu
 •        B2B
 •        Speed network
 •        Corner speaker
 •        Panel
 •        Sunum
 •        ATF Welcome Party

·         ATF Cosmopolitan Gala 

Burak DURMUŞ

0 (539) 325 45 73

Satış Pazarlama

Some ATF Speaker

ATF Cosmopolitan Gala Gecesi

Antalya Turizm Fuarı, ilişkileri daha da pekiştirmek adına 27.10.2020 akşamı Kundu’da NİRVANA COSMOPOLİTAN HOTEL’de müzik, koktely, dev ekranda canlı röportajlar ile büyük bir gala gecesinde hepimizi buluşturarak ATF süresince yapmış olduğunuz tüm temasları keyifli bir ortama taşıyarak siz değerli katılımcılarımızı eğlence ve müzik dolu bir gece de buluşturacak.

Linkler