QM AWARDS İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Türkiye Turizminin En İyileri “QM AWARDS” İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI Türk turizminin Oscar’ı olarak kabul edilen ve Türkiye’nin En kapsamlı Turizm ödülleri olan QM-Quality Managment Awards (Yönetim Kalitesi Ödülleri) Konyaaltı’nda hizmet veren Megasaray Westbeach gerçekleştirilecek olağan üstü bir gece ile sahiplerine 11 Haziran cumartesi günü kavuşacak.

QM AWARDS İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
Türk turizminin Oscarı olarak kabul edilmekte

Türkiye Turizminin En İyileri “QM AWARDS” İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
Türk turizminin Oscar’ı olarak kabul edilen ve Türkiye’nin En kapsamlı Turizm ödülleri olan QM-Quality Managment Awards (Yönetim Kalitesi Ödülleri) Konyaaltı’nda hizmet veren Megasaray Westbeach gerçekleştirilecek olağan üstü bir gece ile sahiplerine 11 Haziran cumartesi günü kavuşacak.

10 KATEGORİDE 74 ÖDÜL
102 bin turizm profesyonelinin ziyaret ettiği iki aşamalı anket sonucunda belirlenen toplam 10 ana kategoride 74 farklı dalda kişi ve markalara QM ödülleri takdim edilecek. Türkiye’nin dört bir yanından turizm endüstrisinin profesyonellerinin ve paydaşlarının bir araya geleceği QM ödül töreni, kokteyl ile başlayacak.

Selçuk Meral’in turizmde marka ve kalitenin önemine yaptığı vurgulamada, hizmet sektörü her geçen gün daha fazla öneme sahip. Turizmde yatırımlara verilen değerin, hak ettiği yeri almasında emeği geçenlerinde ödüllendirilmesi gerekmekte. Özellikle destinasyonun önemi ise, geleceğin turizminde her geçen gün daha fazla hissedilmeye devam edeceğinin altını çizdi.


EĞLENCE VE HEYECAN DORUĞA ÇIKACAK
Muhteşem detayların ve sürprizlerin yer alacağı gecede ödül takdimleri, Respect Müzik Grubu’nun canlı müzik performansı, lazer Şov, sıra dışı bir çizgiye sahip Agora Senfoni Orkestrası ( AGO) gösterisine sahne olurken, After partide QM’in seçkin konuklar ünlü perküsyon sanatçısı Onur Bolat ile eğlenceli dakikalar yaşayacak.


QM TOURISM AWARDS PROGRAM
18.00 COCTAİL PROLANGE
19.30 QM AWARDS OPEN GALA DİNNER
RESPECT MÜZİK GRUBU
AGORA SENFONİ ORKESTRASI
QM ÖDÜL TAKDİMLERİ
TOPLU FOTOĞRAF
22.30 QM AFTER PARTY- PERCUSSİON SANATÇISI ONUR BOLAT