TUR-ID CENGİZ TERZİ İLE YOLA DEVAM DEDİ

Turizm sektörünün kalbinde vazgeçilmez değerlerimiz, sosyal etkinliklerdir. Derneklerinde önemi, turizme katkılarıyla ölçülmekte. 2024 yılının iyi bir sezon geçirileceğine inanmaktayız. Seçimlerimizi ve çalışmalarımızı' da bu doğrultuda plan yapmaktayız.

TUR-ID CENGİZ TERZİ İLE YOLA DEVAM DEDİ
turizmin yenilenen vizyonuyla başarılı geleceğe adım atmakta

*Tur-id Turizm İşbirliği Derneği, Sayın Cengiz Terzi ile Yoluna Devam Ediyor*

Turizm sektörünün kalbinde yer alan Tur-id Turizm İşbirliği Derneği, bugün gerçekleşen olağan genel kurul seçimlerinde, turizm alanında öncü bir isim olan Sayın Cengiz Terzi'yi yeniden başkan olarak seçmenin gururunu yaşıyor. Dernek, turizm profesyonellerinin, emekçilerinin ve akademisyenlerinin bir araya gelerek oluşturduğu güçlü ve organize yapısını pekiştirmeye devam ediyor.

Tur-id, turizme adanmışlık ve yenilikçilik ruhuyla, sektörün tüm değerlerine saygı gösteren bir anlayışla hareket etmektedir. Dernek olarak, bütünsel temsil ve birbirimizden güç almanın önemine inanarak, her branş ve kademede turizmin gelişimine katkı sağlamayı amaçlamaktayız. Bu amaç doğrultusunda, derneğimiz çeşitli projeler ve etkinlikler düzenleyerek, turizm sektörünün sürdürülebilir büyümesine ve toplumsal faydaya katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Sayın Cengiz Terzi'nin liderliğinde, Tur-id'in vizyonu ve misyonu doğrultusunda, turizm sektörünün sürdürülebilir büyümesine ve toplumsal faydaya katkıda bulunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sayın Terzi'nin tecrübesi ve sektöre olan derin bağlılığı, derneğimizin gelecekteki başarılarının temel taşını oluşturmaktadır.

Yeniden başkan olarak seçilen Sayın Cengiz Terzi, turizm sektöründe yenilikçi yaklaşımlar ve sürdürülebilir stratejiler geliştirmeye yönelik çalışmalarına devam edecek. Dernek olarak, bu yeni dönemde de turizm sektörünün her alanında öncü olmayı ve Türkiye turizminin dünya çapında tanıtımına katkı sağlamayı sürdüreceğiz.

Sayın Terzi'nin başkanlığında, Tur-id, turizm sektörünün dinamiklerini anlayan, yenilikçi çözümler üreten ve sektörün tüm paydaşları ile iş birliği içinde çalışan bir yapıya sahip olmaya devam edecektir. Bu yeni dönemde de, turizm sektörünün gelişimine katkı sağlamak ve Türkiye'nin turizm potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz.

Tur-id olarak, turizm sektörünün geleceğine yön vermek ve Türkiye'nin turizmdeki lider konumunu pekiştirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Sayın Cengiz Terzi'nin yeniden başkan olarak seçilmesi, bu yolda attığımız sağlam adımların bir göstergesidir.

 dönem Yönetim Kurulu Şeması şu şekildedir;

Başkan Sn. Cengiz Terzi.

Başkan Yardımcısı; Varivas Travel şirket ortağı Sn. Akay Öndeyer.

Genel Sekreter; Kantara Turizm Seyahat Acenta sahibi Sn. Hasibe Sözmen.

  1. Üyesi; Almula Tur Turizm Seyahat acenta sahibi Sn. Aydın Şahiner.

Sayman; Saganova Travel Turizm Seyahat Acenta sahibi Sn. Sami Yürekli.

*Sayın Cengiz Terzi'ye ve tüm yönetim kurulu üyelerimize başarılar dileriz.*