CRUİSE DE BİR GÜNLÜK YAŞAM

CRUİSE DE  BİR  GÜNLÜK  YAŞAM
Nazira Birimkulova Pazarlama Müdürü - inCruises Türkiye

CRUİSE DE  BİR  GÜNLÜK  YAŞAM

Cruise gemi seyahati, kişinin kendine verdiği değerin yansıması diyebiliriz.  Hayata bağlılığınız yalnızca toprağa basan ayakla değil, suyun üzerinde de yaşama tutunmaktır. Karada yaşama ne kadar güvenliyseniz, cruise de aynı derecede güvendesiniz. Cruise de kendinizi, dünyanın en güzel neresinde olduğunuzu hayal ederseniz o anın  güzelliğini  yaşayabilirsiniz.

Cruise gemi seyahati dediğimiz zaman aklınıza ne geliyor? Geminin içindeki yaşamı hiç merak ettiniz mi? Cruise seyahatlerinizde keyifli tatilinizi yaparken vakit geçireceğiniz o cruise gemilerinin içi beklediğinizin çok daha ötesinde olduğunu biliyor muydunuz? İşte bugün geminin içinde sizi neler beklediğini anlatmak istiyorum. 

Geminin içindeki yaşama bir bakalım, olağanüstü bir cruise gemi turuna hazırsanız, başlayalım ve beraber sizinle cruise gemide bir günü yaşayalım mı?

Sabahtan akşama dek devasa bir tatil köyünün içerisinde birbirinden güzel etkinliklere katılırken ve limanlara doğru yol alırsınız. Odanız ve ortamınız ile kaliteli günler geçireceğinizden emin olabilirsiniz. 

Resepsiyonda  güler yüzlü personel size kabin kartlarınızı verdi, bavullarınız da  birazdan  kabine  getirilecektir. Siz de dinlenmek istediniz, Lobide  kahve  eşliğinde  eşinizle/çocuklarınızla  veya arkadaşlarınızla sohbet ediyorsunuz. Kaliteli  hizmet, Michelin  yıldızlı  şeften özel yemekler,  çocuklarınız  için  ayrı  Kids Club  hizmetleri, spor aktiviteleri  gibi  sizi  mutlu  edecek birçok  güzel  hatıralarla geri dönmemeyi  düşünürsünüz..Sonra, kabine gidip balkondaki manzaraya bakıp gemideki o günün akşam ve kalan günlerin programına bakıyorsunuz. Çocuklar ile büyükler için aktivite imkanlarını gördünüz, akşam yemeğine ve ondan sonraki tiyatro gösterisine hazırlıklara başlıyorsunuz. Tüm gün havai tarzı kıyafetler ve terlikle  rahatınıza bakabilirsiniz. Wifi ve telefon uyduları sizin için hazırlanmıştır. Size sadece resimlerinizi sevdiklerinizle  paylaşmak kalıyor. Tatil köyü, club, otel, gibi tatil anlayışından farkı ise, akşam yattığınız limanla, sabah kalktığınız liman ın farklı yerlerde gözünüzü açıyor olmanız  değil elbette. Gemi rotasında giderken bile hem gemide hem de dış dünyadaki güzellikleri yaşıyorsunuz. Günün hoş yorgunluğunu yine kendinizi ödüllendireceğiniz spa merkezinde, ruhunuzuda dinlendirecek atmosferin bir parçası oluyorsunuz. Gemide ilk günün farklı duygular içerdiğini hissetmeniz bile, ayrıcalık  katıyor  heyecanınıza.

Akşam saati geldi ve siz birbirinden farklı restoran çeşitlerinden hangisine gideceğinizi düşünüyorsunuz. Sonunda, açık büfe restorana gidip deniz manzaralı bir masada yer alıyorsunuz. Affiyet olsun! Yemek sonrası, kültürel şovları, animasyonları ve diğer özellikleriyle dolu  bir tatil ile kendinize yıl boyunca hak ettiğiniz seyahati hediye etmiş olduğunuzdan mutlusunuz.  Tatil  keyfinizin tadını çıkarıyorsunuz. Tiyatro gösterisi de bitti, hepiniz memnunsunuz ve gemiyi gezmeye çıkıyorsunuz. Tatil köyünde bulabileceğiniz açık ve kapalı havuza ertesi günü sabah gidip biraz bronzlaşmak istediğinizi anlıyorsunuz. Lobide güzel bir içecek eşliğinde biraz canlı müzik dinledikten sonra sanatsal gösterilerin güzelliğiyle dinleniyorsunuz.

odanıza gidip ertesi gün geleceğiniz Barselona şehir turunu planlıyorsunuz. Gün içinde yaşadığınızı kaleme almak istediğiniz günlüğünüze yazmaya başlıyorsunuz. Yazmaya başladığınızda bile, günün heyecanını yaşayabiliyorsunuz. Yazdıklarınızdan çok yazamadıklarınızı son gün toparlayıp yazarım deyorsunuz. Çünkü bir gün sonra gemide keşfedilecek çok şeylerin olduğunu düşünüp, son notu düşüyorsun, Iyi  geceler..! 

İnşaAllah cruise gemisinde bir günlük yaşamı size hissettirebildim. Hepinizin bu muhteşem tatil köyünü denemeniz dileğiyle.  

Sevgi ve saygılarımla