CruisesNews, Escapa TV Ortaklığı Başladı

Turizmin canlandığı bu anda, okyanus ve nehir gezileri tatil deneyimleri, gemideki yaşam ve ziyaret ettikleri destinasyonlar kanalın programlarının önemli bir bölümünü oluşturacak. 2019'da 30 milyon insan, yedi denizi dolaşan ve birden fazla destinasyona uğradı.

CruisesNews, Escapa TV Ortaklığı Başladı
Gemi seyahatleri onlarca yıldır dünya çapında birçok gezgin için bir tatil tercihi olmuştur

MADRID – CruisesNews Medya Grubu ve Escapa TV , seyahat temalı kanalda gemi seyahati içeriği yayınlamak için bir ortaklık anlaşması imzaladı. CruisesNews Medya Grubu, Escapa TV ile ortaklığını duyurdu

Gemi seyahatleri, onlarca yıldır dünya çapında birçok gezgin için bir tatil tercihi olmuştur. 2019'da 30 milyon insan, yedi denizi dolaşan ve birden fazla destinasyona uğradı. Giderek daha modern ve lüks olan farklı boyutlardaki gemilerde seyir yapmayı tercih etti. Seyir dünyası çok geniştir ve hem gemide hem de ziyaret edilen destinasyonlarda eğlence olanakları çok çeşitli.

CruisesNews Medya Grubu, kruvaziyer sektöründe İspanyolca iletişim ve içerik konusunda lider şirket, CruisesNews dergisinin yayıncıları ve Uluslararası Kruvaziyer Zirvesi ve Mükemmellik Cruise Ödülleri gibi ana gemi etkinliklerinin organizatörleridir. EscapaTV'nin seyahat ve turizm içeriği üretme ve yayınlama deneyimiyle birleşen şirket, diğerlerinin yanı sıra kruvaziyer gemileri, gemide gastronomi deneyimi, eğlence, geziler, gösteriler, kruvaziyer limanları ve destinasyonları, güzergahlar ve nehir yolcu gemileri hakkında bilgiler sunacak.

"EscapaTV'de yayına başladığımızda gemi yolculuğunun nasıl olduğunu, günlük hayatın nasıl olduğunu, gezileri, eğlenceyi, kulübeleri veya restoranları gerçekten gösteren hiçbir program yoktu. Sonra 3 sezon daha kaydettik. Şimdi bu özel seyir bölümü ile bunu tüm gemilere genişletmek istiyoruz ve izleyicilerimiz her gün bizden daha fazlasını istiyor" yorumunu yapan EscapaTV içerik direktörü Ángel Fernández .

EscapaTV, İspanyolca'da ödemeli TV'de seyahat, turizm ve maceraya adanmış en çok izlenen kanaldır ve TV operatörleri, TV platformları, Uygulamalar ve Smart TV aracılığıyla 2021'de 500.000'den fazla izleyiciye ulaşmıştır. Bu izleyici kitlesi çoğunlukla ailelerden oluşmaktadır. ve diğer hobilerin yanı sıra seyahat, macera, gastronomi ve doğa sporları ile ilgilenen 25-65 yaş arası kişiler.

"Kruvaziyerlerin ve bu turizm türünün etrafında dönen dünyanın büyüsünü göstermek için iyi bir an, ideal bir girişim ve mükemmel bir yol gibi görünüyordu. Gezgin, ürünün başka hiçbir şekilde gösterilemeyen mükemmellik ayrıntılarını yakalayacaktır" , diyor Cruises News Media Group CEO'su Virginia López Valiente .

EscapaTV, OrangeTV, Ahímás, MásMovil, Jazztel, Zapi, Opencable, PerseoTV, Mobilfree, CableWorld, Telfy veya MasMedia gibi 177'den fazla kablolu TV operatörü aracılığıyla İspanya'nın her yerinde izlenebilir. Ayrıca MasMedia aracılığıyla Latin Amerika'da dağıtılmaya başlanıyor ve uygulamasıyla basit bir abonelikle izlenebiliyor. Her 3 ayda bir EscapaTV dağıtım ağını genişletiyor ve yayına başladığından beri her ay izleyici kitlesi artıyor.