British Airways, 10 milyon Executive club kartlı yolcular  üyeliklerini kaybedebilir.

Havayolunun yapıcı olmayan eleştirisi için, yolcular sadakat programındaki üyeliklerini kaybedebilir Çalışanları tehdit edenleri de aynı kader bekliyor British Airways, 10 milyondan fazla üyesi olan Executive Club sadakat programının kurallarını revize etti. Kommersant gazetesinin 11 Ekim tarihli haberine göre, artık yapıcı olmayan eleştiri veya taşıyıcıya veya personeline yönelik tehditler nedeniyle üyelik statüsünü kaybetmek mümkündür.

British Airways, 10 milyon Executive club kartlı yolcular  üyeliklerini kaybedebilir.
British Airways, 10 milyon Executive club kartlı yolcular  üyeliklerini kaybedebilir.

Kalite ve marka olarak olgunlugunun tamamladığına inanan British Airways, diğer markaların cesaret bile edemiyeceği bir olaya imza attı. Markasına ve kalitesine inanan müşteri portallerinde aranan kriterlere uygun müşteri profili oluşturmak istiyor. Kalite ve marka olma farklılığını misafirlere iyi niyet çerçevesinde işlemek istiyor.

Öyleki Marka ve kalitenin getirisi kurumsal olmanın farklılığını her seferinde anlatmaya çalışmaktayız. Geleceğin turizm şekillenmesinde buna benzer örneklerin çoğalarak varlığı sürdürüleceğine inanıyorum. 

British Airways, 10 milyondan fazla üyesi olan Executive Club sadakat programının kurallarını revize etti. Kommersant gazetesinin 11 Ekim tarihli haberine göre, artık yapıcı olmayan eleştiri veya taşıyıcıya veya personeline yönelik tehditler nedeniyle üyelik statüsünü kaybetmek mümkün.

Hariç tutma, "British Airways'in itibarını ve işinin, markalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin vb. Herhangi bir yönünü olumsuz etkileyen veya çekici olmayan bir şekilde yansıtan yanıltıcı beyanlar" yapanlar veya "tehdit edici, saldırgan veya aşağılayıcı dil "veya havayolu çalışanlarına karşı" tehdit edici, aşağılayıcı veya saygısız "davranışlar.

İngiliz şirketi bir nedenden ötürü yeni kurallar getiriyor. Sık sık tatsız eleştirilere ve saldırılara maruz kalıyor ve adı, Broken Airways (kötü havayolları), Brutish Airways (kaba havayolları) veya Beyond Awful (korkunçtan daha kötü) dahil olmak üzere defalarca nahoş bir ışık altında oynanıyor.

British Airways, çıkarlarını bu şekilde korumaya çalışırken yalnız değil. Rusya'da, uygun olmayan davranışlar veya diğer günahlar nedeniyle taşıyıcılar benzer şekilde bonus millerden ve üyelik statüsünden mahrumdur.

Böylece, Aralık 2018'de Aeroflot , sosyal ağlarda tarafsız açıklamalar için blog yazarı Alexander Sokolovsky'nin tüm ayrıcalıklarını elinden aldı ve 2019'un sonunda, ulusal taşıyıcı , tüm kuralları atlayarak 10 kilogramlık bir kediyi uçuran bir yolcuyu sadakat programından hariç tuttu .