Seyahat İçin Bir Dünya Forumu Kayıtları Açıldı

16-17 Eylül 2021 tarihlerinde Portekiz'in Evora kentinde gerçekleşecek A World for Travel Forum için kayıtlar başladı. Turizmi dönüştürme hedefiyle yeni toplantı ve Seyahat İçin Bir Dünya forumu.

Seyahat İçin Bir Dünya Forumu Kayıtları Açıldı
Turizm sektörünü etkileyen temel sorunları ele almayı ve çözmeyi amaçlıyor

İster kamu ister özel olsun turizm paydaşlarını, faaliyetlerinin ve turizm endüstrisinin daha iyi sürdürülebilirliği için çevresel ve sosyal uygulamalarını değiştirmeye teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Bu ilk baskı için etkinlik, sorunları ve sorunları belirleyerek, aynı zamanda somut çözümlerin uygulanması için gerekli adımları belirleyerek turizm sektörünü etkileyen temel sorunları ele almayı ve çözmeyi amaçlıyor.

Ekonomik modelimizde ivme kaybı, iklim değişikliği ve etkisi, turizmin çevre üzerindeki sonuçları, kıyıların ve kıyıların korunması, tarım politikası, karbon nötrlüğü vb. turizm ekonomisi, çevre, kentleşme, kültür ve miras gezileri, iklim, gıda, hava ve deniz taşımacılığı vb. uzmanların önderlik ettiği forum.

140 hoparlör

Forumun sonunda, tüm katılımcılar tarafından seyahat ve turizm için bir “yeşil pakt” imzalanacak. 140 konuşmacı arasında en ünlü kaşiflerden biri olan Mike Horn; Fransa Turizmden Sorumlu Devlet Bakanı Jean-Baptiste Lemoyne; Dünya Turizm Örgütü (UNWTO) Genel Sekreteri Zurab Pololikashvili ve Portekiz Turizmden Sorumlu Devlet Bakanı Rita Marques konuşma yapacak.

Etkinlik, Global Travel & Tourism Resilience Council ile ortaklaşa Eventiz Media Group ( L'Echo Tourisme editörü, editörün notu) tarafından organize ediliyor ve Visit Portugal, Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (UNWTO) ve World Travel tarafından destekleniyor. ve Turizm Organizasyonu (WTTC).

Sağlık bağlamı gerektirdiğinden, etkinliğe yüz yüze katılım 350 kişi ile sınırlı olacaktır. Girişlerden elde edilen gelirlerin çoğu sorumlu bir ortak kuruluşa gidecek. Etkinlik aynı zamanda ücretsiz olarak canlı yayınlanacak ve binlerce katılımcının sanal olarak katılmasına izin verilecek