Taninmis Seyahat CEO'ları Hükümetlere Hitap Ediyor

ITB Berlin liderliğinde, uluslararası seyahat şirketlerinin 30'dan fazla CEO'su "Seyahat ve Turizm Deklarasyonu" nu yayınladı. Pandemi zamanlarında tekrar güvenli bir şekilde seyahat edebilmek için aşılama ve test kapasitelerinin genişletilmesi çağrısında bulunuyorlar.

Taninmis Seyahat CEO'ları Hükümetlere Hitap Ediyor
Mobilite protokolleri uluslararası seyahatlere devam etmenize yardımcı olabilir

Havayolu şirketleri, tur operatörleri, otel şirketleri, kruvaziyer ve teknoloji sağlayıcıları, çevrimiçi seyahat acenteleri ve turizm derneklerinin temsilcileri, daha fazla sürdürülebilirlik, eşit fırsatlar ve dijital hizmetler için siyasi destek için kampanya yapıyor.

Örneğin DRV Başkanı Norbert Fiebig, tekrar güvenli bir seyahat sağlamak için uluslararası kabul görmüş bir dijital aşı kartının ve standartlaştırılmış test prosedürlerinin tanıtılması çağrısında bulunuyor.

Hyatt Başkanı ve CEO'su Mark Hoplamazian aşıları, testleri ve temas takibini anahtar olarak görüyor. Güvenlik, Uber CEO'su Dara Khosrowshahi için de en önemli önceliktir. Korona virüsüne karşı aşıların mümkün olan en kısa sürede genişletilmesini savunuyor.

Dünya Seyahat ve Turizm Konseyi Başkanı ve CEO'su Gloria Guevara Manzo'ya göre, uluslararası kabul görmüş dijital aşı sertifikasına ek olarak, mümkün olan en iyi uluslararası mobilite protokolleri uluslararası seyahatlere devam etmenize yardımcı olabilir. En güvenli konaklama türlerinden biri oldukları için, Home To Go CEO'su Patrick Andrae, tatil kiralamalarının yeniden açılan ilk kişi olmasını istiyor.