MSC Cruise Yeni Nesil Lüks Teknolojisi 2023’te Hizmete Giriyor

MSC Cruises, yeni nesil lüks markasını piyasaya sürüyor. 2023'te dünyada ilk ve tek olarak hizmete giriyor. En son deniz teknolojisi ile, çevre dostu projesini hayata geçirecek.

MSC Cruise Yeni Nesil Lüks Teknolojisi 2023’te Hizmete Giriyor
Bir mürettebat üyesi 1.25 yolcudan sorumludur ve yolcuların isteklerine göre özelleştirilmiş hizmet sunacak

Avrupa merkezli NSC Cruises, yeni bir lüks marka olan Explora Journeys'i duyurdu. İlk gemi 2023'te, dört gemi ise 2024'ten itibaren iki yıl içinde hizmete girecek. En son denizcilik teknolojisiyle donatılmış olarak, yüksek kalite peşinde koşan yeni nesil lüks müşterileri kazanmayı hedefliyoruz.

Yeni gemi, genel merkezi ve modern Avrupa işçiliği ile İsviçre'ye özgü ayrıntılara gösterilen özeni birleştiren yenilikçi bir tasarıma sahiptir ve süit odası, sektördeki en büyüklerden biridir (35 metrekare veya daha fazla).

Bir mürettebat üyesi 1.25 yolcudan sorumludur ve yolcuların isteklerine göre özelleştirilmiş hizmet sunacak. Saint-Tropez, Bordeaux, Reykjavik ve Lofoten Adaları gibi ender limanları uğrak limanı olarak seçiyor.

7 gecelik bir gemi yolculuğu ile uğrak limanında bir günlük rıhtım dahil sakin bir seyir sunulacak.

Ayrıca, teknoloji en son çevre koruma teknolojisi ile donatılmıştır. Alternatif enerji düşünülerek tasarlanmasının yanı sıra hibrit jeneratörler, nitrojen oksit emisyonlarını %90 oranında azaltan SCR denitrasyon ekipmanları ve su altı gürültüsünü azaltan teknoloji gibi çevre dostu gemi yolculuklarını da gerçekleştirecek.