Turizm Olağan Üstü Mekan Ödülleri 2021’i Duyurdu

Tiqets, dünyanın en iyi müzelerini ve cazibe merkezlerini kutlayan 5. yıllık Olağanüstü Mekan Ödülleri'nin 10 Kasım'da Sevilla'daki Turizm İnovasyon Zirvesi'ne (TIS) ev sahipliği yapacağını duyurdu. Turizm İnovasyon Zirvesi ile ortaklaşa olağanüstü mekan ödülleri 2021

Turizm Olağan Üstü Mekan Ödülleri 2021’i Duyurdu
Tiqets dünyanın en iyi müzelerini ve cazibe merkezlerini kutlayan 5. yıllık Olağanüstü Mekan Ödüllerinin 10 Kasımda Sevilla daki Turizm İnovasyon Zirvesine TIS ev sahipliği yapacağını duyurdu

Başvurular 30 Eylül 2021'de sona eriyor. 2021 Olağanüstü Mekan Ödülleri, altı ülkede yedi kategoride ödül veriyor: İngiltere ve İrlanda, Fransa, İtalya, Hollanda, İspanya ve Amerika Birleşik Devletleri. En İyi Cazibe, En İyi Müze, En İyi Yerinde Deneyimler, En Olağanüstü Mekan ve En İyi Dönüm Noktası kategorilerinde kazanan mekanların seçimi.

Tiqets.com'daki mekanlarla ilgili 850.000'den fazla müşteri incelemesine dayanacak ve Birleşik Krallık dahil altı pazardaki mekanları içerecektir. & İrlanda, Fransa, İtalya, Hollanda, İspanya ve Amerika Birleşik Devletleri.

2020 yılının ödülleri yerini bulmuştu. En Dikkat Çekici Mekan – Sagrada Familia (İspanya). En İyi Simgesel Yapı – Palazzo Ducale Venezia (İtalya). En Yenilikçi Mekan – Circo Maxima Experience (İtalya). En İyi Cazibe – Parco Giardino Sigurtà (İtalya). En İyi Müze – Van Gogh Müzesi (Hollanda). En İyi Yerinde Deneyim – Catacombe di San Gennaro (İtalya). En İyi Gizli Mücevher – Paris Musées: Musée de la vie romantique (Fransa)

Uygulamaya dayalı iki turizm ödülü kategorisi: En İyi Gizli Mücevher ve En Yenilikçi Mekan , endüstri uzmanlarından oluşan bir panel tarafından değerlendirilecek ve Tiqets ile çalışan veya çalışmayan herhangi bir müze veya cazibe merkezinin başvurması teşvik ediliyor. Bu ödüller için başvurular 30 Eylül 2021 17:00 CET'de sona erecek

Ücretsiz hibrit etkinlik, katılımcıların Seville'de şahsen veya sanal olarak canlı yayın yoluyla katılmalarına izin verecek. En İyi Gizli Mücevher ve En Yenilikçi Mekan ödülleri için başvurular artık 30 Eylül'e kadar açık.

Tiqets, dünyanın en iyi müzelerini ve cazibe merkezlerini kutlayan 5. yıllık Olağanüstü Mekan Ödülleri'nin 10 Kasım'da Sevilla'daki Turizm İnovasyon Zirvesi'ne (TIS) ev sahipliği yapacağını duyurdu. Ücretsiz karma etkinlik, katılımcıların Seville'de şahsen katılmalarına olanak tanıyacak veya sanal olarak canlı yayın yoluyla. En İyi Gizli Mücevher ve En Yenilikçi Mekan ödülleri için başvurular artık 30 Eylül'e kadar açık.

Bu, Tiqets'in 2017'den bu yana her yıl altı pazarda düzenlenen Olağanüstü Mekan Ödülleri törenine ev sahipliği yapmak için TIS ile ilk kez ortak olacağına işaret ediyor. 2021 Olağanüstü Mekan Ödülleri'ne bizzat katılanlar, ayrıca 3 günlük ücretsiz Altın Bilet alacaklar. 2021 Turizm İnovasyon Zirvesi.

Tiqets Başkanı ve Kurucu Ortağı Luuc Elzinga, “ Bu yıl turizm endüstrisi için yeniden doğuş yılı oldu ” dedi. “ Pandemi sonrasında müzeler ve turistik yerler, ziyaretçilerle etkileşim kurmanın yeni, heyecan verici ve en önemlisi güvenli yollarını buldu. ” Elzinga şöyle açıklıyor: “ TIS ile ortaklaşa olarak, bir iyileşme yılının sonunu kutlamak için yıllık etkinliğimize ev sahipliği yapıyoruz ve rekor kıran bir yıla geçişi memnuniyetle karşılıyoruz. Uzun ama umutlu bir yılın sonunda bu mekanların başardıklarını Olağanüstü Mekan Ödülleri töreniyle kutlamak bir ayrıcalık ” dedi.

" Turizm endüstrisi ve işletmeler için mücadeleler ve zorluklar aylarca sonra, kurşun ve geçen yıl inmoved mekanları tanımak için zaman ayırmak zorunda, ” dedi. Silvia Avilés, TIS 2021 “Direktörü Bu nedenle o konak Tiqets' Olağanüstü Mekan Ödülleri'ne bizim için bir zevk bu görülmemiş kez kesintiye ve modelleri değişiyor, müzeler ve turistik tanımaktır. ”Avilés, devam“ , hepimiz gelen turizm liderleri bir araya gelecek Turizminde İnovasyon Zirvesi 2021 de, bir kez daha gelecek yılların yol haritasını belirlemek ve yeni seyahat yollarını belirtmek için dünyanın dört bir yanında. ”

En İyi Gizli Mücevher ve En Yenilikçi Mekan Ödüllerine Başvurun

Ödül töreninin duyurusu aynı zamanda Sevilla'daki törende duyurulacak olan En Yenilikçi Mekan ve En İyi Gizli Mücevher dahil olmak üzere iki ödül kategorisinin açılışına denk geliyor:

- En Yenilikçi Mekan, yaratıcı pazarlama stratejileri, yeni teknoloji, sürdürülebilirlik girişimleri veya başka yollarla sektörü ileriye taşıyan müzeleri ve cazibe merkezlerini tanır.

- En İyi Gizli Mücevher, alışılmışın dışında olabilecek ancak ziyaretçilerini her zaman sersemleten benzersiz veya niş cazibe merkezlerini tanır. İzleyicilerine olağanüstü, benzersiz bir deneyim sunan herhangi bir mekanın başvurması teşvik edilir.

Uygulamaya dayalı bu ödüllerin kazananları, National Geographic, Conde Nast, MuseumNext gibi kuruluşların temsilcileri ve Arival'den küresel jürimiz Douglas Quinby gibi kuruluşların temsilcileri de dahil olmak üzere, katılan her bölgede uzman jüri üyeleri tarafından seçilecektir. Fransa, İtalya, Hollanda, İspanya, Birleşik Krallık ve ABD dahil olmak üzere altı pazarın her birinde her ödül için bir kazanan olacaktır.