Swan Hellenic Yeni Antarktika ve Amerika Yolculuklarını Duyurdu

Muhteşem vahşi yaşamdan arkeolojik harikalara ve uzak topluluklara kadar, yeni 2022 güzergahları, gezginleri fark gözeterek çekmek için ayarlandı.

Swan Hellenic Yeni Antarktika ve Amerika Yolculuklarını Duyurdu
Aşırı kutup bölgelerini birbirine bağlayan tüm Amerika kıtasının Batı kıyısını kapsayan derinlemesine kültürel keşif gezileri 10 ila14 günlük güzergahlar

12 Temmuz 2021 Pazartesi günü, kültürel keşif gezisi öncüsü Swan Hellenic, Avustralya ve Yeni Zelanda'nın devam eden salgını kontrol altına almak için hükümet kısıtlamalarını genişletmesine yanıt olarak 2022 açılış sezonu için on heyecan verici yeni güzergah açıkladı. Patagonya ve Antarktika'dan Meksika'ya, Alaska'ya ve Rusya'nın Uzak Doğu'suna kadar uzanan her biri, Swan Hellenic'in yakın zamanda Helsinki'deki kuru havuzundan çıkan amaca yönelik yeni 5 yıldızlı keşif gezi gemisi SH Minerva'ya muhteşem bir giriş olacak. Tersane.

Aşırı kutup bölgelerini birbirine bağlayan tüm Amerika kıtasının Batı kıyısını kapsayan derinlemesine kültürel keşif gezileri, 10-14 günlük güzergahlarda Ushuaia, Valparaiso, Lima, Panama, Puerto Quetzal, Mazatlán, San Diego, Vancouver ve Seward'dan ayrılacak. gelecek yıl Şubat ve Mayıs ayları arasında yaban hayatı, arkeolojik ve kültürel keşifler için çok çeşitli fırsatlar sunuyor. Bunlar penguenler, foklar ve balinalarla karşılaşmalardan Şili fiyortlarına, buzullarına ve yerli yerleşimlerine (çöl kasabaları), volkanlara, Nazca hatlarına, Moche ve Zapotec uzak arkeolojik alanlarına, zengin deniz ekosistemlerine sahip ıssız adalara ve dünyanın olağanüstü vahşi alanlarına ve Kuzey buzullarına kadar uzanır.

Zodiac'ın keşif gezileri, hepsi gemide uzman öğretim görevlileri tarafından desteklenen, şnorkelli yüzme, kano ve doğa yürüyüşü gibi çeşitli aktiviteler ve ayrıca ustalıkla yönlendirilen vahşi yaşamı izleme ve saha ziyaretleri sunacak.

Swan Hellenic CEO'su Andrea Zito , “Ekibimiz çok çeşitli keşif fırsatlarıyla gerçekten olağanüstü yeni güzergahlar oluşturmak için çok çalıştı” dedi . "Bu nedenle, 2022'nin ilk yarısında Okyanusya'yı (Avustralya ve Yeni Zelanda) keşfedemeyeceğimiz için hayal kırıklığına uğramış olsak da - ve elbette 2022'nin sonlarında ve 2023'te tekrar orada olmayı planlıyoruz - bu harika yeni gemileri size sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Helen Kuğu kültür gezisini doğal bir seçim olarak gören meraklı ve maceracı yolcular.”