Green Airlines Tüm Uluslararası Turistik Uçuşları İptal Etti

PADERBORN - German Airways geri çekiliyor. Green Airlines, uluslararası uçuşları kaldırıyor. Havayolunun açıklamasında, Paderborn / Lippstadt ve Rostock-Laage havaalanlarından Mallorca, Rodos, Girit ve Kos'a İspanya ve Yunanistan bağlantıları etkileniyor.

Green Airlines Tüm Uluslararası Turistik Uçuşları İptal Etti
Giden güzergahlar da şimdilik durdurulacak dedi Rezerve edilen biletler iade edilecektir

Green Airlines turist uçuş programını damgalıyor. Havayolu, "Groningen Eelde Havalimanı'ndan Mallorca, İbiza Korfu ve Faro'ya giden güzergahlar da şimdilik durdurulacak" dedi. "Rezerve edilen biletler iade edilecektir."

Green Airlines, kararın arka planı olarak "korona pandemisi nedeniyle sürekli olarak zor olan durumu" belirtiyor. Köln / Bonn veya Paderborn-Lippstadt ile Sylt arasındaki hat bağlantısı yerinde kalacaktır.

Green'in kurucusu ve CEO'su Stefan Auwetter, "Turist teklifimizi askıya alma kararı bizim için zordu. İspanya ve Yunanistan'daki insidans eğilimi ve buna bağlı sıkılaştırılmış giriş ve çıkış düzenlemeleri göz önüne alındığında, başka bir alternatif yoktu," dedi. Havayolları, hareket hakkında yorum yapıyor.

German Airways, Sylt rotalarının ortak havayolu olmaya devam ediyor. Uçuşlarda havayoluna ait 100 yolcu kapasiteli Embraer 190 jet kullanılacak. Tarifeli uçuş teklifinin genişletilmesi ve yeni rotaların eklenmesi şimdiden planlanmaktadır.

Green Airlines, AOC

Green Airlines için sadece 26 Mart'ta operasyonlara başladı. "Aerotelegraph" portalının karşısındaSanal başlangıçlı havayolunun bir başka işbirliği ortağı olan Bulgaristan'dan Alk Airlines, kısa süre önce ıslak kiralama uçuşları için ödenmemiş faturalardan şikayet etti. Yeşil Havayolları temsilleri reddetti.