Bahamas Resorts World Bimini 26 Aralık'ta yeniden açılıyor

Resorts World Bimini Miami'den 50 deniz mili uzaklıkta Bahamalar'da bulunan, 26 Aralık Cumartesi günü yeniden açılacakth, 2020. Tesisin kapsamlı "Güneşte Güvenli!" sağlık ve güvenlik planı ve Bahamalar'ın Temiz ve Bozulmamış Sertifikasyon programı sayesinde konuklar, bu kış ve ötesinde olağanüstü bir adadan sorumlu bir şekilde keyif alabilecekler.

Bahamas Resorts World Bimini 26 Aralık'ta yeniden açılıyor
Resorts World Bimini ekibi ek ihtiyaçlar ortaya çıkarsa yanıt vermeye hazır

Genting Americas East Başkanı Robert DeSalvio, "Resorts World Bimini kapılarını bir kez daha açıp misafirlerimizi karşılamaktan daha mutlu olamazdı" dedi. "Ekip üyelerimiz, konukların buradaki deneyimlerini temiz, güvenli ve eğlenceli hale getirmek için güneşin altında her şeyi yaptılar."

Varıştan ayrılışa kadar, bir Bimini tatilinin her adımı, Bahamalar'ın Temiz ve Bozulmamış Sertifikasyon programına uygun olarak sağlık ve güvenliği sağlamak için gözden geçirildi. Tesis genelinde el temizleme istasyonları mevcuttur ve el yıkama için sunulan tüm ürünler CDC yönergelerine uygundur. Resorts World Bimini ekibi, ek ihtiyaçlar ortaya çıkarsa yanıt vermeye hazırdır ve tesisin Bimini Undersea, Tropic Ocean Airways ve Silver Airways gibi seyahat ortakları, konukların Bimini'ye varmasını ve tesisi endişesiz bir şekilde deneyimlemesini sağlamak için protokollerini hızlandırdı.

Geçen ay Bahamalar Adaları, ziyaretçilerin Bahamalar tatil deneyiminden daha iyi ve daha sorunsuz bir şekilde yararlanmalarını sağlayacak modernize giriş protokollerini duyurdu. Bahamalar, tüm yolcuların şunları yapmasını gerektirir:

  • Varıştan beş (19) gün önce bir COVID-5 RT PCR testi yapın.
  • Bahamalar Sağlık Seyahati Vizesi için http://travel.gov.bs adresinden başvurun.
  • Ziyaret süresince semptom izleme amacıyla günlük zorunlu çevrimiçi sağlık anketini doldurun.
  • Ziyaretin 19. gününde bir COVID-5 Hızlı Antijen Testi yapın (5. günden ayrılmadıkça).
  • Her zaman maske takın ve halka açık yerlerde daima sosyal mesafe bırakın.
  • Sağlık Seyahat Vizesi için başvururken zorunlu COVID-19 sağlık sigortasına kaydolun. Sigorta, Bahamalar'da kaldıkları süre boyunca yolcuları kapsayacaktır.