AIDAluna Cruises Deniz Seferine Kiel den Başladı

AIDA Cruises'ta bir yeniden başlatma daha! Rostock nakliye şirketi, bugün hizmete giren bir sonraki yolcu gemisini memnuniyetle karşılıyor. AIDAluna, Mart 2020'den bu yana ilk kez yolcuları tekrar gemiye seyahat için alacak.

AIDAluna Cruises Deniz Seferine Kiel den Başladı
AIDAluna ile Kiel'den bir alternatif daha var bu gemi ile artık yine buradan kısa yolculuklar yapılıyor Üç dört ve yedi gecelik geziler sunulmaktadır

Birkaç gündür Kiel'de olan AIDAluna'nın yeniden başlatılması, dün başlayan Kiel Haftası kapsamında gerçekleştirilecek. Birkaç gün sonra tekrar limana yanaşan kruvaziyer gemisi, akşam ışık gösterisi ile Kiel Haftası'na veda edecek.

AIDAluna ile Kiel'den bir alternatif daha var, bu gemi ile artık yine buradan kısa yolculuklar yapılıyor. Üç, dört ve yedi gecelik geziler sunulmaktadır. AIDAluna ile yolculuklar şu anda 14 Ekim 2022'e kadar planlanıyor.

Yeniden başlatmayla birlikte yolcu gemisinde de bir yenilik olacak, çünkü bundan böyle Pizzeria Mare “En İyi Pizza @ Sea” olacak ve aynı anda yaklaşık 80 yolcuyu ağırlayabilecek.

AIDA Cruises, birkaç gün önce yeniden başlatma hakkında yorum yaptı:

Ertesi gün, 5 Eylül 2021'de AIDAluna yeniden başlamasını kutluyor. Daha dün gemi, ilk misafirleri için son hazırlıkları yapmak üzere Kiel limanına demir attı. AIDAluna, AIDA filosunda 2021 sezonunda tekrar yola çıkan yedinci gemi oldu. 12 Eylül 2021'de yolculuğun başlamasıyla Kiel'den 4 günlük Ahoi Turu'nun konukları çok özel bir ikramın tadını çıkaracaklar: AIDAluna, Kiel Haftası'nın etkileyici final sahnesinin yıldız konuğu. Akşam 9:00 civarında gemi omurga hattında pozisyon alıyor. Drone gösterisi şeklinde 20 dakikalık ışık gösterisi ve beraberindeki ışık ve lazer gösterisi 21:21 civarında başlıyor.

AIDAluna, Kiel'den 14 Ekim 2021'e kadar üç ve dört günlük Ahoi turları için çok çeşitli seyahat tarihleri ​​arasından seçim yapabilir. Konuklar, çeşitli sağlıklı yaşam.

paketlerinden heyecan verici eğlence ve yemek seçeneklerine kadar çeşitli bir tatil programı bekleyebilirler. Restoranlar, dünyanın her yerinden menülerin yanı sıra seçkin İskandinav lezzetleri sunmaktadır. AIDAluna'daki yeni gastronomik vurgu, 11. güvertedeki özel restoran “Best Pizza @Sea”dir. Burada konuklar tipik İtalyan mutfağının tadını çıkarabilirler. "En İyi Pizza @Sea", yaklaşık 80 misafir için yer sunuyor ve yavaş yavaş AIDAbella ve AIDAdiva'da tanıtılıyor.