Turizmi Yeniden Canlandırmaya, Manifesto İçin TIC Ödülü

Turizm sektörü her krizden sonra maalesef iş sorunlarıyla karşılaşacak. Turizmi yeniden canlandırmak için, manifestoları Impulse 4 Travel girişimini, Düşünce Lideri Ödülü ile onurlandırdılar. ZDF bu heyecana katkı sağlamak için, 28 Eylül'de yayınlayacak.

Turizmi Yeniden Canlandırmaya, Manifesto İçin TIC Ödülü
Turizm endüstrisini yeniden düzenlemeye yönelik manifestoları için Impulse 4 Travel girişimini Düşünce Lideri Ödülü ile onurlandırdılar

Görünen o ki sektör turizmde de krizden sonra "her zamanki gibi iş" olmayacağı konusunda hemfikir. Çünkü turizm endüstrisini yeniden düzenlemeye yönelik manifestoları için Impulse 4 Travel girişimini Düşünce Lideri Ödülü ile onurlandırdılar. Bir seyirci önünde pandemi canlı yayında teşvik için başka ödüllerde olacak.

Seyahat Endüstrisi Kulübü Düşünce Lideri Ödülü'nü Michael Faber, Cathrina Fischer ve Alexander Mirschel aldı, sağda TIC Başkanı Dirk Bremer

Seyahat Endüstrisi Kulübü ilk kez Düşünce Lideri Ödülünü verdi. Ödül, son on iki ayda seyahat endüstrisinde öncü olan kişi ve şirketleri onurlandırıyor. Impulse 4 Travel, krizdeki inisiyatifiyle ödül aldı. Ödülü onlar adına Catharina Fischer, Alexander Mirschel ve Michael Faber aldı.

Endüstrinin yeniden yapılandırılması için bir manifesto ödülü

Danışmanlık Ağı Realizing Progress ve Association of Internet Travel Sales (VIR), Impulse 4 Travel'ı oluşturmak için güçlerini birleştirdi ve 300'den fazla uzman, bilim insanı ve karar vericinin katılımıyla turizm endüstrisinin yeniden düzenlenmesi için bir manifesto hazırlandı. ve vizyonerler . Girişim, 2025 yılına kadar turizm endüstrisini yeniden düşünme ve toplumsal mutabakat içindeki değerini güçlendirme hedefini belirledi. Impulse 4 Travel, çevrimiçi bir oylamada aday gösterilen altı başvuru arasından seçildi. Oylamaya yaklaşık 1.700 endüstri üyesi katıldı; kısa liste bir jüri tarafından önceden seçildi.

Müşteriler için bir minibüs turu ile kriz zamanlarında bile

Lobster Experience'ın kurucuları Astrid Oberhummer ve Andreas Müller, TIC'nin Müşteri İletişimi Ödülünü aldı. Korona krizi sırasında lüks otel temsilciniz müşteriler ve ortaklarla iletişim kurmanın yaratıcı bir yolunu buldu. Lobster bir minibüs turu ile varlığını sürekli olarak göstermeyi başarmıştır. Jüri için pandemide yaratıcı, ilgili müşteri iletişimi ve profesyonel marka yönetiminin mükemmel bir örneği.

Teknolojiyle karmaşık koşullar altında seyahati basitleştirin

Bu yıl Amadeus, Seyahat Teknolojisi Ödülü'nü kazandı. Pandeminin ardından BT grubu, Amadeus Traveler ID aracını sağlık işlevlerini içerecek şekilde kısaca genişletti. Ödüllü Traveller ID for Safe Travel, dijital sağlık sertifikalarının havayolları ve havalimanlarının yanı sıra seyahat endüstrisindeki diğer ortakların sistemlerine tam entegrasyonu için teknik bir çözümdür. Bu, yolcuya örneğin check-in işlemi sırasında sağlık durumunu kanıtlama fırsatı verir.

Almanya'da yarının ilkel ormanı olarak bir milli park

İlk kez verilen Destinasyon Ödülü, sürdürülebilir turizm için ortak girişimi nedeniyle Hunsrück-Hochwald Ulusal Parkı'na gitti. Milli Park Kafe projesi, milli parkın bulunduğu bölgede restoranlar, barlar ve oteller yapıyor. Hunsrück-Hochwald Milli Parkı'ndan Sören Sturm, "Kaliteyi, bölgeselliği ve sürdürülebilirliği temsil eden, sürekli büyüyen bir şirketler ağıdır" diye açıklıyor. Birlikte yapısal olarak zayıf bölgeyi yarının ilk ormanı olarak konumlandırmak ve bunun için modern teknolojileri kullanmak istiyorlar. Örneğin, doğayı dijital olarak somutlaştıran Artırılmış Korucu ile.

Kolları ve bacakları olmayan bir açılış konuşmacısı diğerlerini cesaretlendirir

Travel Industry Club'ın Ödül Gecesi, dün Frankfurt'taki Radisson Blu Hotel'de 100'den fazla sektör temsilcisiyle canlı olarak gerçekleştirildi. Akşamın sloganı krizdeki insanları cesaretlendirmekti. Kolları ve bacakları olmadan dünyaya gelen açılış konuşmacısı Janis McDavid, kendini bu konuya adadı. En olumsuz koşullara rağmen vazgeçmenin kendisi için bir seçenek olmadığını, zor koşullarda bile hayallerini gerçekleştirebileceğini etkileyici bir şekilde anlattı. Motivasyonel konuşmacı ve yazar, arkadaşlarının onu Kilimanjaro'ya taşımasını sağladı. ZDF bu maceraya eşlik etti; 28 Eylül'de yayınlanacak.