Tripadvisor Seyahat Planlama Aracını Tanıttı

Tripadvisor'ın yeni çocuğunun adı Reco'dur ve tatilcilerin seyahatlerini planlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yerler hakkında ayrıntılı bilgi ile 300 "güvenilir uzmanların" yardımıyla, bir gezi tam olarak bireysel istek ve kullanıcının ihtiyaçlarına karşılık gelen oluşturulacak.

Tripadvisor Seyahat Planlama Aracını Tanıttı
Tripadvisor Seyahat Planlama Aracını Tanıttı

Tripadvisor, reco'yu, son aşı haberleri nedeniyle seyahat güveninin arttığı ve şirketin 2021 yılında seyahat talebinde bir artış olacağını öngördüğü bir dönemde tanıttı. Yakın tarihli bir Tripadvisor ABD gezgin anketine göre1Ankete katılanların yüzde 80'i bu gelişmelerin onları uzun süreli seyahatlerde daha rahat hale getirdiğini ve salgının etkisi göz önüne alındığında, yüzde 44'ünün gelecekteki bir seyahat için seyahat danışmanı kullanma olasılığının daha yüksek olduğunu belirtti. Dahası, yüzde 46'sı bir sonraki tatillerini planlamak ve rezervasyon yaptırmak için bir seyahat danışmanı tutma olasılığı yüksek.

 

"Kişiselleştirilmiş seyahat hizmeti Bu tür çok salgın önce ihtiyaç vardı, ve daha da önemlisi bugün hepimiz sonraki ziyaret hakkında hayal konum destinasyonlarda yerde neler olup bittiği etrafında çok belirsizlik ile," Brad Sorocadedi , başkan yardımcısı, pazarlama ve genel müdür, doğrudan tüketiciye. "Küresel salgının etkisi göz önüne alındığında, gezginleri destinasyon uzmanlığına sahip bir Gezi Tasarımcısı ile eşleştirmek, seyahatlerinin daha güvenli ve daha keyifli olduğuna güven verecektir, böylece bir sonraki deneyimlerinin her saniyesini en üst düzeye çıkarabilirler. İster Botsvana'nın Okavango Deltası'nda nefes kesici bir safari, Fransız Rivierası'nda özel bir yelkenli kiralamada rahatlatıcı bir kaçamak, ister Karayipler'ebir aile kaçamacı, Reco'nun Gezi Tasarımcıları kişiselleştirilmiş, stressiz seyahat deneyimleri sunar."

 

Reco Nasıl Çalışır?

Kullanıcılar, varış noktaları, seyahat tarihleri ve uzunluğu, seyahat türü (örn. solo gezi, yıldönümü veya aile tatili, vb.), seyahat eden lerin sayısı ve belirlenen bütçe parametreleri gibi Reco'daki bir sonraki seyahatleri ile ilgili ayrıntıları ve tercihlerini paylaşmaları yeterlidir. Hemen, Reco platformu kendi benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak Trip Tasarımcıları bir seçim ile kullanıcılara eşleşir.

 

Platform içinde mesajlaşma yoluyla bir ilk konuşma dan sonra, kullanıcı tasarım, planlama ve stressiz ve son derece unutulmaz seyahat deneyimi için özel bir güzergah rezervasyon başlamak için tercih kendi Trip Designer için 199 $ işe alma ücreti öder.Bu süreç boyunca (seyahat öncesi, sırasında ve sonrası), Reco tüm önemli seyahat belgeleri ve onayları için merkezi bir iletişim merkezi ve deposu olarak hizmet vermektedir. Trip Designer, seyahatleri boyunca Reco kullanıcılarının kullanımına açık kalır ve ayrıca herhangi bir değişiklik veya iptali yönetmeye ve yönetmeye yardımcı olabilir.