Kulüp Turizmi Trendlere Öncü

Asya ve Avrupa dahil yeni turizm trendleri ve hedeflerinin belirlenmesi için yapılan arge çalışmaları devam ediyor. Orta Yaşlıları hedef alan turizmin, yeni trendlere meğil verdiği görülmekte. Özellikle Çin içinde yapılan yaş grupları hedefine ulaşmış görünüyor.

Kulüp Turizmi Trendlere Öncü
Derneklerin ortak gezi turları düzenlemesinde konu doğa turizmi olunca katılımcıların daha fazla rağbet gösterdiği belirtildi

Haziran 2022'den itibaren Club Turizm, 75 yaş ve üstü kişilere yönelik "Otona no Yururi Tabi" markasını yenileyecek.

75 yaş ve üstü yaşlılar grup turlarına katıldıklarında, yürüme hızına yetişip yetişemeyecekleri, bacaklarıyla ilgili endişeler, diğer müşterilere sorun çıkarma endişeleri bu markanın önündeki engeller arasında yer alıyor. sorun haline geldiği pek çok durum var, konsept, seyahatle ilgili “endişe” ve “rahatsızlığı” “güvenlik” ve “konfor” haline getirmektir.Odalar gibi altı vaadi karşılayan ürünler geliştiriyorduk.

Bu yenilemede tur programı “Large, Medium ve Small” seviyelerine ayrılmakta ve aynı marka “Large ve Medium” uygulamaktadır. Katılımcıların seviyelerine göre günlük yaklaşık gezi sayısını belirterek kendilerine uygun turları seçmelerini ve katılmalarını kolaylaştırdık.

Derneklerin ortak gezi turları düzenlemesinde konu doğa turizmi olunca, katılımcıların daha fazla rağbet gösterdiği belirtildi. Kulüp turizmi adı altında yaygınlaşan etkinliklerin, bugün yeniden filizlendirmeye çalıştırılmakta.

Kulüp turizmi, 40'lı ve 50'li yaşlarındaki insanları hedefleyen, yüksek derecede özgürlüğe sahip yeni bir tur markasının satışını başlattı

Club Turizm, özellikle 40'lı ve 50'li yaşlardaki insanları hedefleyen oldukça esnek bir tur (işe alım tipi planlama gezisi) olan "Tabi'smart"ın satışını yapmaya başladı. Grup turlarının "rahatlığını ve huzurunu", bireysel seyahatin "özgürlüğü ve özgürlüğü" ile birleştiriyor..

Club Tourism, özellikle 60'lı ve 70'li yaşlarındaki aktif orta yaşlılar için, işe alım tipi planlama gezilerinde güçlü yönlere sahip. Genç nesiller, şirketin turlarının kendilerinin planlayıp düzenlemekten daha kolay ve daha güvenli olduğunu söylüyor. Ancak çoğu kişi aynı zamanda aktivite ve zaman kısıtlamalarının zahmetli olduğunu da söylüyor. Bu ihtiyaçları karşılamak için yeni bir marka başlatıldı.