Seyşeller Turizm Kurulu personel hareketi

Seyşeller Turizm Kurulu'nun (STB) Yönetim ve Yönetim Kurulu, 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren İtalya, Türkiye, İsrail ve Akdeniz Direktörü Sayın Monette Rose'un emekliye ayrılması konusunda tüm ortaklarını ve paydaşlarını bilgilendirmek ister. 1 Ekim 2005'te STB'ye katılan ve son 15 yıldır pazarlama ekibinin bir parçası olan Rose, İtalya'da faaliyetlerini ve çeşitli projeleri ustalıkla yönettiği bir yerdeydi.

Seyşeller Turizm Kurulu personel hareketi
Seyşeller Turizm Kurulu personel hareketi

Bayan Rose pazar meraklısı ve STB ekibinin çalışkan bir üyesi olarak hatırlanacak. Bayan Rose'un emekliliğinden bahsetmişken, Bayan Bernadette Willemin Bölgesel Avrupa Direktörü Monette'den hevesli bir profesyonel olarak bahsetti.

 

"Monette'nin ülkesine olan tutkusu sıkı çalışmasıyla ortaya çıkmıştır. Uzun yıllar ona yakın çalıştıktan sonra, sadece yakın bir işbirlikçiyi değil, aynı zamanda çok iyi bir arkadaşı mı özleyeceğim. Adanmış ve her zaman kullanılabilir, Monette keskin bir dinleyici ve bizimle onun uzmanlık, yaratıcılık ve onun bilgelik paylaştı. Avrupa takımımda güçlü bir bağlantı oldu." dedi.

Bayan Francis ise Seyşeller'e uzun yıllar hizmet etmesi ve STB'deki büyük çalışması için Bayan Rose'a minnettarlığını dile getiriyordu.

 

"Büyük bir ekip üyesinin emekliliğini açıkladığımız karışık duygularla. Monette'nin bağlılığı ve bağlılığı, bu hedefin İtalya'daki pazarlamasının ve üzerinde çalıştığı çeşitli pazarların büyümesinde ve başarısında önemli bir rol oynamıştır. Onu çok özleyecek olsak da sevdikleriyle daha fazla zaman geçirme hakkını fazlasıyla hak etti.

STB Yönetim Kurulu, yönetim ve ekibi Bayan Rose ve ailesine gelecek için en sıcak dileklerini iletmek.

StB'ye katılmadan önce, Bayan Rose havayolu endüstrisinde 17 yıl boyunca Air Seyşeller ve diğer Afrika Havayolları şirketlerinde çalışmıştır.