kruvaziyerler Turizm Komitesinde

21 Eylül Çarşamba günü, Federal Meclis Turizm Komitesi nehir ve deniz yolculukları konusunda halka açık bir oturum düzenleyecek. Toplantının amacı turizm konusunda daha ileriyi görme ve tanıma konusunda gelişim. Halkın küresel zorluklarda baş edebilmesi. Yeni oluşum evrelerine adaptasyonun çabuk kabul edilebilir olması. Sosyal ve ekonomik gelişimlerin süspanse edilmesi.

kruvaziyerler Turizm Komitesinde
Toplantının çok önemli olduğu ve katılımın fazla olması beklenmekte

Avrupa’nın önde gelen kuruluşların ve ceo ların bir arada olması, halkın daha fazla duyarlılık göstermesi olarak beklenmekte. Kruvaziyerler dünyanın deniz üzerinden dolaşımında önemli bir yer teşkil etmekte. Federal meclisin bu konudaki hassasiyeti çok fazla.

Ülke ve dünya genelimde toplantıya katılım, ülkenin yararına olacağı inanılmakta.

Toplantı saat 15.00'te Berlin'deki Paul-Löbe-Haus'taki 4600 numaralı toplantı odasında başlıyor ve bir buçuk saat sürüyor. Duruşmaya hazırlık olarak MSC Cruises, IG River Cruise, Clia, TUI Cruises, Aida Cruises ve Nabu'dan açıklamalar mevcut. 19 üyeli turizm komitesi, Almanya'da iyi turizm koşullarına ve küresel trendlerin zamanında tanınmasına ve pazarlanmasına kendini adadı.

Toplantının çok önemli olduğu ve katılımın fazla olması beklenmekte.

İlgilenen ziyaretçiler, ad ve soyadlarını ve doğum tarihlerini belirterek 19 Eylül 2022 tarihine kadar Turizm Komitesi sekreterliğine (e-posta: Tourismusausschuss@bundestag.de) kayıt yaptırabilirler. Girişe kişisel bir belge getirilmelidir. (ste/12.09.2022)

Saat: 21 Eylül 2022 Çarşamba, 15:00 - 16:30

Yer: Berlin, Paul-Löbe-Haus, toplantı odası 4.600