Farnek Management Otel yönetim Şirketini Kuruyor

Farnek hotel management 40 yıllık bir süredir BAE'nin konaklama sektöründe danışmanlık hizmetini destekliyor. Otel yatırımcılarına yönetimin ilk misafirinden, son ayrılışına kadar operasyonlarında, tüm otel sektörünü kapsayan şekilde sorumluluk alıyor.

Farnek Management Otel yönetim Şirketini Kuruyor
Farnek misafirperverlik bölümünü BAE merkezli ünlü uluslararası otelci Walter Knight ın liderliğinde her şeyi kapsayan bir otel yönetimi şirketine dönüştürdü

Önde gelen BAE merkezli tesis yönetimi (FM) şirketi, konaklama dış kaynak kullanımı bölümünü kapsamlı otel yönetimi işine genişletiyor.

BAE merkezli lider akıllı ve yeşil tesis yönetimi (FM) şirketi Farnek, misafirperverlik bölümünü, BAE merkezli ünlü uluslararası otelci Walter Knight'ın liderliğinde her şeyi kapsayan bir otel yönetimi şirketine dönüştürdü.

Knight, bu yılın başlarında Farnek'in acemi misafirperverlik bölümünün yapılandırılması ve geliştirilmesinden başlangıçta sorumluydu. Farnek, konsiyerj hizmetleri, kat hizmetleri, mülk operasyonları, bakım, enerji danışmanlığı (POMEC) dahil olmak üzere kapsamlı bir dış kaynak ve üçüncü taraf hizmetleri yelpazesi sağlayarak işe başladı.

Farnek'in çabaları, Expo 2020 sahasında yer alan yeni Expo Köyü de dahil olmak üzere çok sayıda sözleşmeyi güvence altına alarak erken başarı ile bir araya geldi. Farnek şu anda 2.273 daire için rezervasyon hizmetleri, konsiyerj, ön büro hizmetleri ve kat hizmetlerinden sorumludur.

Ayrıca, Farnek Hotel Management ticari adı altında, şirket artık hizmetlerini, ilk danışmadan günlük operasyonlara kadar otel ve tatil köyü yönetiminin tüm yönlerini kapsayacak şekilde genişletebilir.

Konukseverlik direktörü Knight şunları söyledi: “Başlangıçta, yalnızca geleneksel olarak dışarıdan sağlanan FM ve insan gücü hizmetlerini değil, aynı zamanda merkezi rezervasyon ofisleri ve ilgili satış hizmetleri gibi gelir odaklı hizmetleri de kapsayan bir hizmet teklifini hedefledik.

"Artık otel işletmeciliği lisansımızla, otel geliştiricilerine, yatırımcılara, mal sahiplerine ve yönetim şirketlerine, danışmanlık, yönetim, dış kaynak kullanımı ve insan gücü hizmetleri teklifi dahil olmak üzere eksiksiz bir hizmet paketiyle doğrudan yaklaşabiliyoruz." Farnek, Orta Doğu'daki konaklama sektörüne yabancı değil ve 40 yılı aşkın bir süredir BAE'nin konaklama sektörünü destekliyor ve bu süre zarfında Marriott, Sheraton gibi beş yıldızlı markaları içeren geniş bir otel sözleşmeleri portföyü topladı. Sofitel ve Rotana.

Danışmanlık bölümü, son 15 yılda otellerin ve tatil köylerinin daha sürdürülebilir hale gelmesine yardımcı oluyor. Gerçekten de, Farnek'in Hotel Optimizer yazılımı, bir mülkün enerji ve su tüketiminin yanı sıra atık üretimini kaydedebilir, analiz edebilir ve kıyaslayabilir, ayrıca daha düşük maliyetli ve sürdürülebilir bir şekilde çalışmak için uzman tavsiyeleri verebilir.