BAE otelleri büfeyi iptal etmeye başladı

"Kazan" güvenlik kuralları BAE'deki otelleri etkiliyor: büfeyi iptal etmeye ve menüde yemek yerine tanıtmaya başladılar. Özellikle, tur operatörü Pegasus Turist Waldorf Astoria Ras Al Khaimah de "gıda modu" değişiklikleri turistleri tanıttı. Turistler BB, HB veya FB gibi yiyecekleri kullanabilirler:

BAE otelleri büfeyi iptal etmeye başladı
BAE otelleri otellerdeki büfe kısımlarını iptal etmeye başladı

Kahvaltı: Sıcak ve soğuk yemeklerden oluşan bir seçki olan kahvaltı masada servis edilmektedir. Şu anda, büfe çalışmıyor.

Öğle yemeği: Öğle yemeği kapsamlı bir menüde Azure restoran masasında servis edilir.

Akşam yemeği: Akşam yemeği Azure restoranda konukların ekstra ücret ödemeden tadını çıkarabilecekleri üç çeşitli kapsamlı bir menü olarak servis edilir (açık büfe şu anda açık değildir).

"Half/Full Board'da yaşayan konuklar, yemek yeme leri için ek kredi alabilir (otel check-in lerinde miktar belirlenir). Konuklar yukarıdaki gibi 3 çeşit kapsamlı menü yerine alakart menü den seçim yapabilirler. Çocuklara gıda kredisi verilmiyor." diye de ekledi.

 

Çocuk Politikası- Yarım/Tam Pansiyon:

 

Yetişkin insaların yanında yemek yemesi durumunda 6 yaşından küçük çocuklara özel çocuk menüsünden ücretsiz yemek verilecektir.

HB veya FB'de yetişkinlere eşlik eden 6-11 yaş arası çocuklar, bir yetişkinin onlarla yemek yemesi durumunda özel çocuk menüsünden ücretsiz yemek alırlar.

Tüm çocuklara yiyecek almak için bir tur için ödeme yapan bir yetişkin eşlik etmelidir.

Ayrıca, covid-19 sosyal uzaklaştırma kuralları tarafından sağlanan koltuk sayısı üzerindeki kısıtlamalar nedeniyle akşam yemeği için masa önceden rezerve edilmesi gerektiği konusunda turistler uyarıldı.

 

Daha önce Turprom,"BAE'deki turistlerin tehlike konusunda uyarıldığını" yazmıştı.