Lüks Tur Operatörü, Rezervasyon Ekibinin Sayısını Artıracak

Keşke hizmeti iyileştirmek ve ticaretle yüzleşen ekipler desteklense. Lüks tur operatörü If Only, talep arttıkça acentelerden “dayanmasını” istedi.  Glasgow rezervasyon ekibindeki personel sayısını arttıracağını fakat lüks tüketicilerin artmasına göre değerlendirilecek. Operatör son haftalarda "talepte büyük bir artış" olduğunu, kaliteli hizmet alım anlayışının bilinçlendiğini belirtti.

Lüks Tur Operatörü, Rezervasyon Ekibinin Sayısını Artıracak
Personel işe alım haberlerini duyunca sadece birkaç ay hatta haftalar önce bu pozisyonda olacağımızı asla hayal edemezdim

Lüks tur operatörü If Only bir açıklamada şunları söyledi: "Yorulmadan çalışıyoruz ve temsilcilerimize gelen tüm çağrılara ve e-postalara ulaşacağımızdan emin olmak istiyoruz, bu yüzden lütfen bize tahammül edin.

"Önümüzdeki haftalarda yeni personeli karşılamadan önce kısa vadede acentelerin çağrılarına ve sorularına mümkün olduğunca çabuk ulaştığımızdan emin olmak için şu anda tüm kaynaklarımızı ön saf satış ekibimize aktarıyoruz."

Genel müdür Gordon McCreadie şunları söyledi: “Artık yeni personel istihdam etme ve mevcut personeli geri getirme konumunda olmaktan mutluluk duyuyoruz, onların bilgileri şu anda bizim için çok değerli ve onları ofiste görmeyi dört gözle bekliyorum.

“Sektörümüz için zor bir 18 ay oldu ve işe alım pozisyonunda olmaktan heyecan duyuyorum, sadece birkaç ay, hatta haftalar önce bu pozisyonda olacağımızı asla hayal edemezdim.”

McCreadie, günün belirli saatlerinde aramalardaki ani artışların devam edeceği konusunda uyardı, ancak önümüzdeki haftalarda başlayacak dört yeni işe alımın bekleme sürelerini azaltacağını ve “benzeri görülmemiş temsilci talebini” karşılamaya yardımcı olacağını umduğunu söyledi.

Ayrıca talep nedeniyle fiyat artışları konusunda uyarıda bulundu ve acenteleri "müşterilere bütçeleri konusunda gerçekçi olmaya ve rezervasyonları onaylatmaya çalışmanın gerekliliğini vurgulamaya" çağırdı.