Evcil Hayvan Dostu Conrad Otel konsepti

Conrad Tokyo özellikle hayvan dosto otel konsepti ile Tokyo’da bir ilk.  Misafirlere köpekleri ile beraber seyahatte kalmaları için, evcil hayvan yatakları, bornozlar ve oda servisi sunmakta. Conrad Tokyo, Eylül 2021'de köpek dostu konaklama planı "Paws of Luxury"nin satışına başladı.

Evcil Hayvan Dostu Conrad Otel konsepti
Köpekler için sofra takımları ve tuvalet örtüleri kurulacak ve ayrıca şefin hazırladığı köpekler için oda servisi menüsü de sağlanacak

Conrad Tokyo, köpeğinizle birlikte kalmanız için konaklama planları, evcil hayvan yatakları, bornozlar ve oda servisi sunmaktadır.

Conrad Tokyo, Eylül 2021'de köpek dostu konaklama planı "Paws of Luxury"nin satışına başladı. Evcil köpekler için ayrı olarak, France Bed tarafından yatak mobilyası benimsenmiştir. Yatak kısmı, köpeğinizin uyku konforu ile ayağa kalkma kolaylığını dengeleyen iki katlı bir yapıya ve Conrad Tokyo rengiyle kombinlenen siyah üzerine altın bir çizgi ile lüks bir his uyandırıyor.

Konuk odalarında karşılama ikramı olarak pasta şefleri tarafından yapılan köpek kurabiyeleri sunulmaktadır. Köpekler için sofra takımları ve tuvalet örtüleri kurulacak ve ayrıca şefin hazırladığı köpekler için oda servisi menüsü de sağlanacak. Taylor'ın otelde yarattığı köpek bornozu gibi köpeğiniz de misafirlerden biri olacak.

Plan, 2 kişi ve 1 evcil hayvan için oda başına 50.368 yen'den başlayan fiyatlarla körfez manzaralı oda (48 m²) veya körfez manzaralı süit (72 m²) şeklindedir. Bir yıl içinde aşı olmak, 15 kg'dan hafif olmak, otelin ortak kullanım alanında taşıma çantası, kafes gibi üstü kapalı bir cisimle taşınmak gibi durumlar vardır.