DÜNYA SEYAHAT DANIŞMANLARI GÜNÜ

Sandals® Resorts, Dünya Seyahat Danışmanları Gününü Kutlamak İçin Asta İle Uluslararası Ortaklar Amerikan Seyahat Danışmanları Derneği (ASTA) ile ortaklaşa, sanda ® Resorts ve Beaches ® Resorts lüks her şey dahil markaların ana şirketi olan Sandals Resorts International (SRI), özel programlama ve teşviklerle seyahat danışmanlarının ayrılmaz rolünü kutluyor.

DÜNYA SEYAHAT DANIŞMANLARI GÜNÜ
Üyelerimiz bana işlerinin büyüdüğünü söylüyor çünkü Amerikalılar dışarı çıkıp dünyayı görmek istiyor

Küresel Seyahat Danışmanları Günü onuruna. Unique Vacations Inc. Satış ve Endüstri İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Gary C. Sadler, “Seyahat danışmanları, 40 yılı aşkın tarihimizin her bölümünde kilit karakterler oldular ve endüstrinin yeniden canlanmasında lider bir rol oynadılar” dedi. , Sandals Resorts ve Beaches Resorts'un dünya çapındaki temsilcilerinin bir iştiraki. "Ortak başarımızda onlara ortak olmaktan ve bugün ve her gün inanılmaz seyahat danışmanı topluluğunu takdir etmede ASTA'nın kritik çalışmalarını desteklemekten gurur duyuyoruz."

2023 Küresel Seyahat Danışmanı Günü'nün özel sponsoru olan Sandals Resorts ve ASTA, bugün ASTA Başkanı Zane Kerby ile yine sahnede konuşacak olan Gary Sadler arasında bire bir oturumun yer alacağı bir Facebook Live ile seyahat danışmanlarını kutluyor. ASTA'nın bugün Porto Riko'daki Küresel Konferansında. Seyahatteki son trendleri tartışırken Sadler ve Kerby, ASTA tarafından yürütülen ve Amerikalıların %68'inin artık seyahat planlamanın daha karmaşık olduğuna inandığını ve insanların %50'sinin bunu kullanma olasılığının daha yüksek olduğunu gösteren en son araştırmayı inceleme fırsatı bulacak. bugün geçmişte olduğundan daha fazla seyahat danışmanı - yıldan yıla %14 artış.

American Society of Travel Başkanı ve CEO'su Zane Kerby, "Müşterilerine benzersiz müşteri hizmetleri sunarken seyahat ve turizm endüstrisinin hayati bir parçası olan seyahat danışmanlarının başarılarını kutlamak için Sandals ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz" dedi. Danışman. "Üyelerimiz bana işlerinin büyüdüğünü söylüyor çünkü Amerikalılar dışarı çıkıp dünyayı görmek istiyor. Seyahat bir öncelikten daha fazlasıdır. Esastır. Sadece bugünkü gibi özel etkinliklerde değil, her gün seyahat danışmanı topluluğunu hem takdir eden hem de destekleyen sandal gibi şirketlerle çalışmaktan gurur duyuyoruz."

ASTA'nın Facebook sayfasında 14:00-16:00 EST'de ev sahipliği yapan Facebook Live sırasında, şanslı seyahat danışmanları, 24 Mayıs 2023'te ilk kez piyasaya çıkacak olan Sandals Resorts portföyündeki en yeni lüks tatil yeri olan Sandals Dunn's River'a bir gezi kazanma fırsatına sahip olacak. seyahat danışmanlarının hizmet taahhüdü, eğitime bağlılık ve müşteri rezervasyon yolculuğundaki rolü, 24 Aralık'a kadar seyahat için 3-31 Mayıs tarihleri arasında doğrudan Unique Vacations, Inc. 2023, ayrıca 200 $'a kadar ek rezervasyon teşviki için uygun olacaktır.

Sadler, "Küresel Seyahat Danışmanları Günü'nü çevreleyen programlama önemlidir, ancak bizim için, danışmanların daha etkili bir şekilde satış yapmasına yardımcı olmak için Karayip otel markalarının en büyük ve en aktif satış gücü olan BDM ekibimiz dahil olmak üzere kapsamlı bir araç grubunu güçlendiriyor" dedi. . “Yalnızca bir çağrı merkezi aracılığıyla değil, aynı zamanda sahadaki ortaklar olarak danışmanlar için oradayız.

Sadler, şirketin yenilikçi mesleki gelişim ve eğitim fırsatlarının bir örneği olarak, artık dünyanın dört bir yanından seyahat danışmanlarının kendi hızlarında Sandalet Elit Danışmanları olmalarına izin veren yeni bir çevrimiçi eğitim aracının yakın zamanda piyasaya sürülmesine işaret ediyor. Danışmanlar, tamamlandıktan sonra bile programa erişmeye devam ederek dersleri tekrar ziyaret etmelerine ve belirli tatil köyleri, oda kategorileri ve Sandaletler ve Plajlar portföyündeki programlama hakkında en son bilgiler dahil olmak üzere yeni veya güncellenmiş referans materyallerine erişmelerine olanak tanır. Yeni çevrimiçi kursa ek olarak, şirket tekliflerini geliştirmeye devam ederek, bu hafta 50'den fazla seyahat danışmanını bir araya getiren BDM'lerin ev sahipliğinde “Let's Talk” web semineri dizisi ve “Back to the Beach” dizisi gibi girişimleri başlatıyor. Turks ve Caicos Adaları (TCI) Turizm Bakanı Hon. diğerleri arasında Josephine Connolly.

Şirketinize özel Küresel Seyahat Danışmanları Günü teşvikleri hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için lütfen https://taportal.sandals.com/ adresini ziyaret edin. Küresel Seyahat Danışmanları Günü hakkında ek ayrıntılar için lütfen ASTA'nın Küresel Seyahat Danışmanları Günü 2023 kutlama araç setini (asta.org) ziyaret edin.