Tur iptallerinde para iadesi Güvencesiyle Tur Satın Alabilecek

Tur operatörleri, turlar için ön ödeme koşullarını yumuşatır Bu tür öneriler turistlerin tatile uçmama korkusunun üstesinden gelebilecek mi?

Tur iptallerinde para iadesi Güvencesiyle Tur Satın Alabilecek
Tur iptallerinde para iadesi Güvencesiyle Tur Satın Alabilecek

Tur operatörleri talebi korumaya ve turistlerin Rusya'dan uçuşlara henüz izin verilmeyen geçmişte popüler turistik destinasyonlarda tatil planlamaya olan ilgisini artırmaya çalışıyor. Özellikle Coral Travel, yolculuk sırasında belirli bir ülkenin sınırları hala kapalıysa parayı derhal iade etmeyi vaat ediyor.

Bu durumda ön ödeme tur maliyetinin sadece% 1'i olacaktır. Teklif şu bölgeler için geçerlidir: Küba, Meksika, Dominik Cumhuriyeti, Tayland, Vietnam, Hindistan, Sri Lanka, Bahreyn, Ürdün. 1 Ekim 2020-31 Mart 2021 varış tarihleri ​​için bu yılın 31 Ekim tarihine kadar tur rezervasyonu yapabilirsiniz.

ANEX Tour ayrıca minimum risk içeren bir tur satın almayı teklif eder. Tur operatörü size "kapalı" yönler için 5000 ruble avans ödeme fırsatı verir. Yolculuğun başlamasından 14 gün önce yüzde yüz ödeme.

Yeni Yıl tatillerine düşen turlar için (22/2/2020 ile 01/10/2020 tarihleri ​​arasındaki varışlar) - bu yılın 31 Kasımına kadar% 100 ödeme.

Tur operatörünün şartları Coral Travel promosyonu ile örtüşmektedir. Yalnızca ülkelerin listesi biraz farklıdır: Küba, Meksika, Dominik Cumhuriyeti, Tayland, Vietnam, Hindistan, Sri Lanka, BAE. TUI Rusya'da, ilk ödeme daha da az - herhangi bir tur için 999 ruble. Promosyon 31 Ekim 2020'ye kadar geçerlidir.

Varış tarihleri: 1 Haziran 2020'den 31 Ekim 2021'e kadar (BAE'ye 12/26/20 - 01/05/21 Yeni Yıl gelişleri hariç). Bununla birlikte, seyahat acentelerine göre, bu tür kazançlı teklifler bile artık yardımcı olmuyor: turistler, özellikle de dünyadaki kötüleşen epidemiyolojik durumun, kısıtlamalara kademeli bir dönüşün zemininde dinlenmekten korkuyorlar. “İnsanlar hiçbir eylemle ilgilenmiyor.

İlkbahardan beri Türkiye'de çok parası olan ve sonbaharda tatile çıkmayı planlayanlar bile gitmiyor. İkinci dalga ile ilgili medyada yer alan bilgiler başlar başlamaz tüm turistler kayboldu.

Yalnız gençler ucuz otellere gidiyor. Turistler gitmeyi planlıyorlarsa, kuponlarını kalkıştan altı gün önce alıyorlar, "dedi Moskova seyahat acentelerinden biri  portalına yorum yaptı.