MSC Cruise Gemisi İspanya Sınırlarında Seyahatte

Msc cruise gemisi İspanya sınırlarına tekrar demir atıyor. İtalyan Nakliye şirketi grandiosa rotasını batıya hedef gösterdi. 26 haziran dahil Barselona, Cenova, Roma yakınında civitavecchia, Napoli, polermo, Malta ve Veletta ya gidecek.

MSC Cruise Gemisi İspanya Sınırlarında Seyahatte
30 Temmuzdan itibaren Valensiya ek liman olarak anılacaktır Sekiz günlük gezinin rotası

İspanya limanları açılıyor ve planlandığı gibi MSC şimdi İspanya'da yeniden yanaşıyor. İtalyan nakliye şirketi, daha önce sadece İtalya ve Malta'da mola veren Grandiosa'nın rotasını batıya doğru genişletiyor. 26 Haziran'dan itibaren Grandiosa, konukların da inip binebileceği Barselona'da her cumartesi durur. Yeni rota Cenova, Roma yakınlarındaki Civitavecchia, Napoli, Palermo, Malta ve Barselona'da Valetta'ya gidiyor.

30 Temmuz'dan itibaren Valensiya ek liman olarak anılacaktır. Sekiz günlük gezinin rotası daha sonra Cenova, La Spezia, Pisa, Civitavecchia, Barselona ve Valensiya'ya gidiyor.

“2021 yazına yönelik programlarımızı açıkladığımızda, yeni limanlar ve destinasyonlar kullanıma sunuldukça ekleyeceğimizi belirtmiştik. Bu İspanya ve Barselona ile bir gerçeklik haline geldi ”diyor CEO Gianni Onorato mutlu bir şekilde.

Yeni amiral gemisi Seashore, 1 Ağustos'tan itibaren Cenova, Napoli, Messina, Valletta, Barselona ve Marsilya'da rotada olacak.

26 Temmuz'dan itibaren hareket eden Akdeniz turları için satış 5 Haziran'da başlıyor.

Yeni MSC World Europe'un satışları şimdiden başladı. İlk MSC World Class gemisi şu anda Fransa'nın Saint-Nazaire kentindeki Chantiers de l'Atlantique tersanesinde inşa ediliyor. Aralık 2022'den itibaren 333 metre uzunluğundaki ve dolayısıyla en büyük MSC yolcu gemisi denizde olacak. Suudi Arabistan'da Damman'a yapılan çağrı da dahil olmak üzere ilk kış sezonunu Körfez bölgesinde geçiriyor. 2023 yazında MSC World Europe, Batı Akdeniz'de hareket edecek.